Strefa relaksu

Dla odprężenia ciała i umysłu zapraszamy Państwa do naszej strefy relaksu. 

Fotel masujący

 

Dzięki innowacyjnej, inteligentnej technologii sensorów tego fotela, za każdym razem gdy usiądziesz zaznasz idealnego masażu dopasowanego do Twojej aktualnej kondycji, regenerującego zarówno zmęczone ciało jak i umysł. Dwufunkcyjny sensor stresu i sztywności mięśni pozwoli zaznać idealnego masażu regenerującego zarówno ciało jak i umysł.

Sauna sucha

 

Poprawia kondycję fizyczną i psychiczną, relaksuje, łagodzi napięcie nerwowe i mięśniowe. Niweluje skutki stresu. Pobudza wydzielanie endorfin (hormonów szczęścia) i obniża poziom hormonów stresu. Oczyszcza organizm z toksyn. Pielęgnuje skórę i poprawia jej wygląd. Przeciwdziała nadmiernemu odkładaniu się wody w organizmie, zwalczając tym samym cellulit. Pobudza przemianę materii, pomagając w procesie odchudzania. Hartuje organizm, poprawia jego odporność immunologiczną. Sprawia, że lepiej znosimy letnie upały i mroźne zimy. Usprawnia pracę serca, stabilizuje ciśnienie i poprawia krążenie. Skraca okres rekonwalescencji, szczególnie po zapaleniu płuc, grypie, ostrych nieżytach górnych dróg oddechowych, tchawicy i oskrzeli. Przyspiesza powrót do pełnego zdrowia.

Sauna parowa

 

Środowisko sauny parowej o temperaturze 45 - 50˚C i dużą wilgotnością powietrza jest wzbogacone o różne dodatki aromaterapeutyczne (np. zioła lecznicze, eukaliptus itd.). Zabieg dobrze wpływa na skórę na całej powierzchni ciała, zwilża ciało i przyjemnie rozgrzewa organizm. Zapachy ponadto działają na różne części organizmu, najczęściej i z największym wpływem na drogi oddechowe (np. eukaliptusowa sauna parowa jest gorąco zalecana dla alergików i astmatyków). 
Zalecany okres pobytu w saunie parowej wynosi 15 minut, następnie należy organizm odpowiednio ochłodzić  znajdującym się tradycyjnym „drewnianym kubłem wody” albo prysznicem lodowatym i umożliwić, by organizm odbył krótką relaksację. Zabieg można powtarzać kilkakrotnie (dwa, nawet trzy razy).

Wróć do strony głównej!

Proudly created with webwavecms.com

Właściciel:

 

S+C Sp. z o.o. sp.k.

83-200 Starogard Gdański, ul. Zielona 15

NIP:5922271922 Regon:369238460

Nasz adres:

 

Ośrodek Wypoczynkowy Płaczewo

83-200 Starogard Gdański

Kontakt:

restauracja, pokoje: +48 536 537 001

sala bankietowa: +48 536 537 515

e-mail: biuro@placzewo.pl

domki, noclegi: +48 606 322 858